Ako zistiť, či je niekto inteligentný?

23. septembra 2012 | Pridal: Viac

Ak sa vám v nejakej oblasti nedarí, tak nečakajte, pokiaľ sa to zmení na katastrofu. Sami od seba sa veci a situácie nezmenia k lepšiemu.

Ak ste inteligentní, tak viete, že TO VY MUSÍTE RÝCHLO NIEČO ZMENIŤ!

To ako ste doteraz pracovali, komunikovali, vyhodnocovali, plánovali, rezali, pílili, raňajkovali, cvičili, proste čokoľvek, čo ste doteraz robili či nerobili, tento štýl práce a celého vášho života, viedol presne k tomu neželanému stavu, ktorý teraz máte.

TAK TO ZMEŇTE!

Netrvajte na tom, že váš doterajší štýl práce bol dobrý. Veď viedol k problémom a neúspechu!

Ak budete pokračovať v doterajšom spôsobe života, raz skončíte úplne na nule. Ak budete robiť to, čo ste robili doteraz ešte tvrdšie a s väčšou silou, iba urýchlite svoj pád.

Niekedy treba zmeniť veľa vecí. Niekedy to trvá nejakú dobu, kým nájdete ten správny postup.

Hľadajte.

Pozrite sa na to, čo úspešné už ste v tejto oblasti v minulosti urobili.

Študujte. Pýtajte sa. Vymyslite nové postupy. Robte zmeny, skúšajte, nevzdávajte sa a nájdete to.

Súvisí to s vašou inteligenciou. Dôkazom inteligencie nie je to, že ste na papieri urobili test na 160 bodov. Dôkazom vašej inteligencie je vždy váš život sám. Lebo inteligentný človek vie nájsť to, čo zlepšuje jeho prežitie a to, čo nájde, aj robí a používa. Inteligentný človek vie nájsť aj to, čo ničí jeho život, a vie to aj zrušiť. Iba neinteligentný hlupák tvrdohlavo pokračuje v tom, čo ho ničí. Test inteligencie? Úspech v živote, skutočné výsledky, vaše dobré zdravie, pohoda v rodine. Všetky ostatné testy sú len zábavné zdrapy papiera.

Preto nájdite a zmeňte neúspešné veci.

Preto nájdite a posilnite úspešné veci.

 

Komentáre

Rubrika: Strategický manažment