Krst knihy „O mojom živote nebudú rozhodovať iní“

29. januára 2013 | Pridal: Viac

Ladislav Pavlík krstil svoju prvú knihu „O mojom živote nebudú rozhodovať iní“, vydanú v minulom roku. Krst prebehol 26. januára 2013 o pol šiestej večer v Bratislave. Na podujatí sa objavili aj autori pripravovaných publikácií vydavateľstva ALERT, s.r.o. : Jaromír Jezný – držiteľ ceny ministerstva školstva SR a ceny rady EÚ za technologický vývoj a zároveň zakladateľ spoločnosti ZTS Výskumno-vývojový ústav Košice, a.s., ktorá vyrába multifunkčné robotické zariadenia, a Peter Vanka – majiteľ jednej z najúspešnejších firiem priameho predaja zdravotníckych zariadení na Slovensku firmy ORIN, s.r.o., ktorý sa stal krstným otcom knihy.

V sobotu 26. januára za účasti priateľov, známych a fanúšikov knihy pokrstil svoju prvotinu Ladislav Pavlík, ktorý v roku 1991 začínal ako spolumajiteľ úspešnej elektrotechnickej firmy a po desiatich rokoch podnikania sa začal venovať konzultačnej činnosti. V súčasnosti je prezidentom medzinárodnej školy manažmentu HCA.

Kniha je pre všetkých, ktorí chcú stráviť so svojou rodinou čo najviac času a zároveň mať úspech v práci. Poskytuje praktické návody a rady na základe osobnej skúsenosti autora s praktickým manažmentom.

Krst zahájil príhovorom samotný autor, ktorý v budúcnosti pripravuje aj ďalšie knihy o riadení a organizovaní vlastného času a strategickom plánovaní. Okrem iného publikuje články v časopisoch, na internete o morálke a etike spoločnosti, medziľudských vzťahoch a problematike práce.

Krstný otec Peter Vanka vyjadril potešenie a radosť z možnosti byť krstným otcom knihy. Vyrozprával príbeh o tom, ako knihu rozdal na Vianoce svojim najbližším, ako sa začítal do kapitoly o nástupišti deväť a trištvrte – stanica úspech: „Vlaky do stanice ÚSPECH odchádzajú práve z tohto nástupišťa. Úspešní ľudia sa naň neprestajne pýtajú a stále ho hľadajú. Ak ste si istí, že niečo existuje a to niečo aj chcete, tak to neprestávate hľadať. A pre úspešného manažéra je nástupište 9 a ¾ normálnou vecou. Ak ste si istý, že niečo existuje, tak sa na to pýtate a neprestajne to hľadáte, až dorazíte k cieľu.“ – úryvok z knihy.

Novému krstniatku Peter Vanka poprial šíriť dobro v srdciach blízkych, zamestnancov a zákazníkov, keďže patrí k životu rovnako ako soľ a cukor. Práve ich zrnkami pokrstil prvotinu Ladislava Pavlíka.

Po krste predstavili na pódiu pripravované knihy aj ďalší úspešní podnikatelia, ktorí podnietili budúcich čitateľov na cestu k úspechu. Predstavili sa Jaromír Jezný a krstný otec Peter Vanka. Odmenou bol veľký potlesk a autogramiáda, z ktorej si každý odniesol osobné venovanie autora. Samozrejme, nechýbalo občerstvenie v podobe výborných koláčov a ovocia.

Knihe prajeme veľa úspechov a spokojných čitateľov šíriacich šťastie a dobro všade vôkol seba.

IMG_8677

Komentáre

Rubrika: Novinky