Ako riadiť predaj v tvrdom konkurenčnom prostredí?

24. marca 2016 | Pridal: Viac

Každá firma pôsobí v nejakom konkurenčnom prostredí. Niekedy je naozaj ťažké prežiť v situácii, keď konkurent vyhráva pomocou úplatkov, neplatič sa vám po reštrukturalizácii dlhov smeje do očí, štát zvyšuje dane, mestá poplatky a nestabilná politická situácia bráni overenému kľúčovému exportu do inej krajiny. Ako to celé zvládnuť, prežiť a ešte aj expandovať?

Okrem týchto faktorov berie človeku chuť aj bulvár. Kriminalizuje práve podnikateľov, poslednú vrstvu spoločnosti, ktorá sa ešte pokúša zorganizovať vytváranie skutočných hodnôt pre spoločnosť, zamestnáva ľudí, dáva im plat a platí dane. Ale aj pri tvrdej konkurencii a nestabilnom prostredí viete veľa dosiahnuť, ak sa budete držať určitých zásad. Poďme sa na nich pozrieť.

Celý článok si prečítate v knihe Ladislava Pavlíka AKO FUNGUJÚ ÚSPEŠNÉ FIRMY.
Knihu si môžete objednať TU »

Autor: Ladislav Pavlík

Foto: Pavol Kulkovský

Foto: Pavol Kulkovský

Foto: Pavol Kulkovský, www.facebook.com/kulkovskyphotography


obalka

Ladislav Pavlík

O mojom živote nebudú rozhodovať iní

Kniha Ladislava Pavlíka vás povzbudí v ťažkej chvíli, dodá vám energiu a vieru, že aj napriek dočasnej nepriazni osudu dokážete splniť svoje sny a prežiť svoj život podľa vlastných predstáv.

Kniha je určená každému, kto chce spojiť úspech v práci so šťastím svojej rodiny a je zamyslením sa
nad skutočnými hodnotami a zmyslom života.

Knihu si môžte objednať na tel. č.: 0908 772 604 alebo na emailovej adrese knihy@uspesnimanazeri.sk. Cena knihy je 15€ s DPH / kus + poštovné.

Prejsť na objednávku »

Komentáre

Rubrika: Marketing a predaj