Ponuka práce

Regionálny projektový manažér / manažérka

Miesto práce: Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Mzdové podmienky (brutto): 1 500 – 8 000 EUR / mesiac

Táto práca je platená len na základe výkonu. Neposkytujeme žiadny fixný plat. Na druhej strane nemáme stanovenú maximálnu hranicu zárobku. Pokojne u nás môžete mať toľko, koľko potrebujete, či koľko chcete…

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážete dosiahnuť pracovné výsledky, o akých sa Vám ani nesnívalo? Chcete mať vplyv na podnikateľské prostredie vo Vašom okolí, či na celom Slovensku a ešte viac, než ste si kedy dokázali predstaviť?

Vašou úlohou bude práca na regionálnych projektoch. Denne budete jednať s majiteľmi a riaditeľmi úspešných slovenských firiem. Chceme, aby naše produkty prezentovali najúspešnejších podnikateľov z daného regiónu a zároveň podporovali rast podnikania.

Táto práca je určená pre šikovných obchodníkov. Výber nenechávame na náhodu. Sme úspešní a chceme k sebe len podobne zmýšľajúcich kolegov.

VAŠOU NÁPLŇOU PRÁCE BUDE:

  • vyhľadávať a aktívne jednať s majiteľmi a riaditeľmi slovenských firiem
  • sprostredkovávať im originálne propagačné materiály, ako knihy a zborníky z edície PRÍBEHY ÚSPEŠNÝCH a z edície ÚSPEŠNÍ MANAŽÉRI
  • budovať dlhodobú spoluprácu s partnermi
  • podieľať sa vlastnými rozhodnutiami na vytváraní knižných publikácií, byť ich súčasťou aj spoluautorom

Zamestnanecké výhody, benefity

ČO PONÚKAME?

  • zaškolenie a neustálu podporu a pomoc obchodného riaditeľa
  • priateľský tím pracovníkov a vedenie, panuje u nás bezchybná atmosféra
  • ste pánom svojho času plánujete si čas podľa seba
  • možnosť spoznať zaujímavých ľudí a rôzne typy podnikania
  • vlastnú iniciatívu a zapojenie sa do tvorby projektov, podiel na autorstve
  • mzdové podmienky (brutto) 1 500 – 8 000 EUR / mesiac

BENEFITY

  • provízie z predaja
  • manažérsky motivačný program
  • zľava na firemné produkty / služby
  • flexibilný začiatok / koniec pracovnej doby
  • vzdelávacie kurzy, školenia
  • občerstvenie na pracovisku
  • príspevok na vzdelávanie
  • firemné akcie
  • individuálne rozvrhnutie pracovného času
  • vlastná organizácia náplne práce
  • účasť na konferenciách
  • profesijný / osobný koučing

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou
Vodičský preukaz: B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

PREDPOKLADOM PRE TÚTO PRÁCU JE:

  • vlastný automobil, PC, mobil
  • vysoká komunikatívnosť, bezprostrednosť
  • živnostenský list
  • schopnosť učiť sa a rozvíjať sa
  • ochota veľa cestovať
  • byť nadšený pre produkt

Ak hľadáte slušne platenú prácu so slobodou v rozhodovaní, kde môžete denne stretávať zaujímavých a významných ľudí, toto je práca pre Vás.
Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám svoj životopis s fotografiou na praca@uspesnimanazeri.sk a my Vás pozveme na osobný pohovor.

Kontaktná osoba: Ing. Silvia Kostolná
Mobil: +421915330111
E-mail: praca@uspesnimanazeri.sk